.

.

New
5/5000 Трикотажа чипка готвење алатки Силиконски Калап Торта Чоколадни Бонбони Желе Печење Фондан Торта Декорирање Алатки

5/5000 Трикотажа чипка готвење алатки Силиконски Калап Торта Чоколадни Бонбони Желе Печење Фондан Торта Декорирање Алатки

DEN 240.00

Стока
Достапно.


Производство На Опис
Материјал : Храна Одделение Силиконски
Пакетот вклучува : чоколадо мувла
Answer : ___________________________ Note : Работна температура : Прибл -40°C до +220°C
Сосема нов и висок квалитет
Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само)
Торта декорирање tools да се создаде убава модели
Со добар квалитет и лесен за употреба и чистење
Бои : случајно
Мувла Големина : 9.9x9.9x0.5 cm
ВНИМАНИЕ :
1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Пакет ако бесплатен превозот.
2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти