.

.

New
Силиконски Торта Декорирање Колаче Тесто Шлаг Шприц Крем, Чоколадо Плоча Пенкало Фондан Печење Декорација 01094 Подарок

Силиконски Торта Декорирање Колаче Тесто Шлаг Шприц Крем, Чоколадо Плоча Пенкало Фондан Печење Декорација 01094 Подарок

DEN 133.92

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Се користи за колачи и печива украсување.
Лесен за употреба и чиста.
Едноставно пополнување на пенкало со чоколадо, притисни на клипот и да се притисне за да се напише на колачи, cupcakes или колачи.
Забава и неопходна алатка за да ги персонализирате и разубават вашиот омилен десерт.
Совршен за деца да ги красат нивните торти, како и.
Спецификации :
Боја : Роза + Бела
Материјал : Силикон
Објектот Големина : 14.8 * 3.5 cm / 5.83 * 1.38 во
Пакет Големина : 22 * 9 * 3.5 cm / 8.66 * 3.54 * 1.38 во (L * W * H)
Пакет Тежина : 75g / 2.62 оз

Детали

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
FACEMILE
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
FDA,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
01094
Тип:
Печење & Тесто Алатки
каталог:
Bakeware Поставува
боја:
случаен
Свеж

Избор на клиенти