.

.

New
1pcs Торта Декорирање Алатка Кинеската Нова Година 3-Димензионални Крап Торта Мувла Niangao Желе Пудинг Умре Калап за Печење Алатка 3 Големина

1pcs Торта Декорирање Алатка Кинеската Нова Година 3-Димензионални Крап Торта Мувла Niangao Желе Пудинг Умре Калап за Печење

DEN 239.52

Стока
Достапно.


100% сосема нов
Материјал : 100% Алуминиум
Оваа Торта Пан Мувла може да се користат да се направи колачи, овошје, Пудинг и чоколадо мувла и така натаму,е направен од висок квалитет на метални материјали.
Материјал : Алуминиум
[Спецификација]
Голем Крап : Надвор големина приближно 27.7 cm * 15.5 cm * 6.5 cm Тежина : 90g
Медиум Крап : надворешниот големина од околу 25см * 13.8 cm * 6cm Тежина : 70g
Мали Крап : димензии приближно 19.5 cm * 11.5 cm * 5cm Тежина : 40g
Пакет :
1 x Риба Мувла
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
Ние, исто така, имаат и други торта,чоколадо,мраз,свеќа калапи во продавница, ве молиме да ги видите :
Кога вкупниот износ на нарачки , може да не се целосно следење на стоки.
Ако се инсистира на Целосно следење на услугата, ве Молиме изберете го режимот на транспорт : Кина Пост Воздух mail или Ali Express Превозот.
Кога вкупниот износ на нарачки ≥ $ 5 , Можете да ги пратите на целосна превозот информации.

Детали

боја:
Мали Крап, Средни Крап, Големи Крап
Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
889
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Алуминиум
Тип:
Торта Алатки
Свеж

Избор на клиенти