.

.

New
Новиот Колачиња машина поставите slicer рамка торта diy мувла срце облик оркестарот работ машина партија пластични колачиња создателот кујнски прибор

Новиот Колачиња машина поставите slicer рамка торта diy мувла срце облик оркестарот работ машина партија пластични колачиња создателот

DEN 5376.00
DEN 6720.00

Стока
Достапно.

Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.2 cm
Количина : 5 Pcs(1 сет)
Петокрак Облик : Дијаметар : 3.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.2 cm
Количина : 5 Pcs(1 сет)
Луѓето Облик : Дијаметар : 4.85 см,висок : 3.3 см, висок : 3.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.3 cm,9 cm 10 cm,високи : 3. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.
Cookies машина поставите slicer рамка торта diy мувла срце облик оркестарот работ машина партија пластични колачиња создателот кујнски прибор
Опис
Пакетот вклучува :
1 сет Cookie Создателот Мувла (како вашиот избор)
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Одлично за торта или колаче одлуки
5/6pcs различни големини во еден сет .8 cm,средно : 3.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.2 cm
Количина : 5 Pcs(1 сет)
Квадратен Облик : Дијаметар : 3.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Мене Пред Вас
Материјал:
Пластични
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
1
Сексуално Сугестивна:
No
Свеж

Избор на клиенти