.

.

New
Цртан филм Животинско Гумени Патка Силикони Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка Габи FQ1737

Цртан филм Животинско Гумени Патка Силикони Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка

DEN 205.00
DEN 238.08

Стока
Достапно.


Да USA & Canada : Околу 7-15 дена;
На Европските и во близина на земји : Околу 10-30 дена;
На Бразил и Русија или други понатаму земји : Околу 25-60 дена; Ако треба итно, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс со екстра поштарина.
Причината зошто го изберат нас : Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации или да го применуваат спор. Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.
Ставка Опис
Материјал : Силикон
Тежина : 136g
Големина : 6*7*5cm
Боја : Случајни боја
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на +210 centigrade
Иако времето ние го отвори продавница не е долга, но тоа не значи дека ние сме непрофесионално.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Внимание : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме, за да може да се обезбеди контакт со вас. DHL : 2-5 Работни,EMS : 7-15 Работни дена. Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават порака. Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување, доколку е потребно, можеме да испраќате слики за вас без жиг. Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да контактирате со нас од страна на трговија со датот.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
FQ1737
Бренд Име:
Doinb
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Свеж

Избор на клиенти