.

.

New
Торта Алатка ПИСМО Силиконски Калап Чоколадо Азбука Мувла Форма За Ice Cube DIY Подарок Maker Калап за Печење Алатки

Торта Алатка ПИСМО Силиконски Калап Чоколадо Азбука Мувла Форма За Ice Cube DIY Подарок Maker Калап за Печење Алатки

DEN 148.00
DEN 156.00

Стока
Достапно.


ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Модел : СМ-48 ZM
Име : DIY чоколадо калапи
Материјал : Храна одделение силиконски
Димензии : 24 х 18 x 1,5 см
Тежина : 112g
Количина : 1 компјутер
Боја : Исто како слика
※ Прирачник за мерење, дозволете 1 ~ 3 мм грешка
FEATUREA
(1) Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски материјали
(2) Анти-прашина, анти-стареење, анти-дамка, не-лепење, impermeable
(3) Безбедно да се користи во печки, микробранови печки, машина за миење на садови и замрзнувач
(4) се Излади, брзо и лесно да се мијат
(5) заштитна Средина, nonpoisonous и нема несакани-ефект на човечкото тело
(6) Секоја боја на располагање и форми може да се направи за да на барање на купувачот
(7) Клиентот дизајн или логоа високо добредојде

Детали

боја:
случаен боја
Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
CM-48ZM
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
GZZT
Сексуално Сугестивна:
No
сертификација:
CIQ
Торта Алатки Тип:
Габи,
цена:
за 1 компјутер
Свеж

Избор на клиенти