.

.

New
3 Мики Arcylic Шеќер Мрежеста Решетка Режим Печење Tiramisu Stencils За Пекарски Торта Тесто Кафе Алатки

3 Мики Arcylic Шеќер Мрежеста Решетка Режим Печење Tiramisu Stencils За Пекарски Торта Тесто Кафе Алатки

DEN 259.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


3" Мики Мики Arcylic Шеќер Мрежеста Решетка Режим Печење Tiramisu Stencils За Пекарски Торта Тесто Кафе Алатки
Превозот :
Сите стоки ќе биде предаден во потрага по некои детали. Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на слики. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Благодарам многу!. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
3)Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот оценка, Ние ќе го прават истото за вас.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!
Топло Совети :
1)Ако сакате да купите голема количина, pls контакт добавувачи.

Детали

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ОД FDA,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
TBDX0476
Материјал:
arcylic
Материјал:
arcylic
Обликот:
Мики
Големина:
7.5*7.5cm(3inch)
Подебели:
3мм
Тежина:
15g
Име:
stencils за торта
Место на Потекло:
Guangdong
Свеж

Избор на клиенти