.

.

New
трговија на големо !!!1pcs Мини Нов Стил на Кучето & Bone итн. (F0487) Силикони рачно изработени Фондан/Торта Декорирање DIY Мувла

трговија на големо !!!1pcs Мини Нов Стил на Кучето & Bone итн. (F0487) Силикони рачно изработени Фондан/Торта Декорирање DIY

DEN 312.00
DEN 445.44

Стока
Достапно.

Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.98 /парче
Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Цветни Лист(F0128) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 8. превозот : 1.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.28 /парче
Бесплатен превозот!! Топла Продажба!!!Новата 3 D Мини Цвеќиња(F0101) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 5. Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Цвет(F0041) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 7.50 /парче
Новата 3 D Мини 3-Цвет(F0110) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 5.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.1 cm(прибл) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.

Детали

Тип:
Торта Алатки
is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
F0487
Бренд Име:
Longzang
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти