.

.

New
Трговија на големо /мало,Нов бран тип на леб силиконски калап торта мувла рерна на температура ,бесплатен превозот

Трговија на големо /мало,Нов бран тип на леб силиконски калап торта мувла рерна на температура ,бесплатен превозот

DEN 401.00
DEN 528.00

Стока
Достапно.

Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Материјал : храна одделение силиконски (во согласност со АМЕРИКАНСКИОТ ФДУ Квалитет, не-токсични за заштита на животната средина), и извоз на квалитетот
Совет : торта најдобар торта кашеста маса надолу 7 целост, бидејќи торта ќе се издувам! Висока температура, микробранова рерна да се пече на торта, се прават желе, не се плаши од ладно, може да се користи за да се мраз, без разлика каде, може да се направи една прекрасна форма и не се плаши да го фрли бебето и ќе се допаѓа
Опис : На топлина-отпорни на температура од -40 до +230 може да се користи, новина, мека текстура, промена на стилови, потреба од брзо ослободување лесно, лесно да се чисти Совети : Нашите производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини има мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Бренд Име:
FANYI
Број На Модел На:
29*24*7.5 cm
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти