.

.

New
трговија на големо !!!1pcs Мини Нов Стил Бебе & Малку нозете итн. (F0484) Силикони рачно изработени Фондан/Торта Декорирање DIY Мувла

трговија на големо !!!1pcs Мини Нов Стил Бебе & Малку нозете итн. (F0484) Силикони рачно изработени Фондан/Торта Декорирање DIY

DEN 247.00
DEN 411.84

Стока
Достапно.

Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега.1 cm(прибл) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.28 /парче
Бесплатен превозот!! Топла Продажба!!!Новата 3 D Мини Цвеќиња(F0101) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 5.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме.98 /парче
. Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Цвет(F0041) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 7. превозот : 1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.Опис : *Имајте на ум : **Мал** * Фондан Мувла Димензии : (Д*H)8.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.98 /парче
Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Цветни Лист(F0128) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 8.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.

Детали

Тип:
Торта Алатки
is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
F0484
Бренд Име:
Longzang
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти