.

.

New
Трговија на големо /мало,бесплатен превозот,Силика гел торта мувла рачно изработени сапун крофни мувла десерт мувла мраз бикарбоната

Трговија на големо /мало,бесплатен превозот,Силика гел торта мувла рачно изработени сапун крофни мувла десерт мувла мраз бикарбоната

DEN 292.00
DEN 384.00

Стока
Достапно.

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини ,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Белешки
* Микс цел добредојдени.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/ UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
FANYI
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
m
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти