.

.

New
трговија на големо !!!1pcs Мини Нов Стил Боречка Топката & Hobbyhorse итн. (F0489) Силикони рачно изработени Фондан/Торта Декорирање DIY Мувла

трговија на големо !!!1pcs Мини Нов Стил Боречка Топката & Hobbyhorse итн. (F0489) Силикони рачно изработени Фондан/Торта Декорирање

DEN 288.00
DEN 411.84

Стока
Достапно.

Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега.28 /парче
Бесплатен превозот!! Топла Продажба!!!Новата 3 D Мини Цвеќиња(F0101) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 5.50 /парче
Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Elliptic Цвет (F0172) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 8.79 /парче
Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Цветови и Лисја(F0054) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 10.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.Опис : *Имајте на ум : **Мал** * Фондан Мувла Големина : (L*W*H)9.98 /парче
Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Поврзување Цвеќиња (F0127) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 8.0 cm(прибл) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.

Детали

Тип:
Торта Алатки
is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
F0489
Бренд Име:
Longzang
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти