.

.

New
трговија на големо/мало,бесплатен превозот,Силика гел мувла една роза 6*3.2 cm

трговија на големо/мало,бесплатен превозот,Силика гел мувла една роза 6*3.2 cm

DEN 215.00
DEN 282.24

Стока
Достапно.


* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Торта, леб, овошје желе, приготвена храна, чоколадо, мраз Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини ,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети. *За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви ги даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.општи една боја еднакви.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
FANYI
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
6*3.2 cm
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти