.

.

New
трговија на големо !!!1pcs Мини Нов Стил Момче & Девојка итн. (F0492) Силикони рачно изработени Фондан/Торта Декорирање DIY Мувла

трговија на големо !!!1pcs Мини Нов Стил Момче & Девојка итн. (F0492) Силикони рачно изработени Фондан/Торта Декорирање DIY Мувла

DEN 245.00
DEN 349.44

Стока
Достапно.

Опис : *Имајте на ум : **Мал** * Фондан Мувла Големина : (L*W*H)7.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.79 /парче
Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Цветови и Лисја(F0054) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 10.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.50 /парче
Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Був(F0050) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 4.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС. превозот : 1.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака.98 /парче
Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Цветни Лист(F0128) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 8. * Лесно да се добие, мирис и вкус далеку * Обновливи, не-стап * packgae внатрешноста : 1pcs определба : *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ; 1.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста.98 /парче
Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Поврзување Цвеќиња (F0127) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 8.

Детали

Тип:
Торта Алатки
is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
F0492
Бренд Име:
Longzang
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти