.

.

New
Бесплатен превозот !!!1pcs Мини Нов Стил Балерина & Торба итн. (F0493) Силикони рачно изработени Фондан/Торта Декорирање DIY Мувла

Бесплатен превозот !!!1pcs Мини Нов Стил Балерина & Торба итн. (F0493) Силикони рачно изработени Фондан/Торта Декорирање DIY

DEN 245.00
DEN 349.44

Стока
Достапно.

Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.98 /парче
Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Цветни Лист(F0128) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 8.8 cm(прибл) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции. превозот : 1.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС. Топла продажба!!!Новата 3 D Мини 3-Цвет(F0041) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 7.98 /парче
.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.28 /парче
Бесплатен превозот!! Топла Продажба!!!Новата 3 D Мини Цвеќиња(F0101) Силикони рачно изработени Фондан Мувла DIY Мувла US$ 5. * Лесно да се добие, мирис и вкус далеку * Обновливи, не-стап * packgae внатрешноста : 1pcs определба : *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ; 1.

Детали

Тип:
Торта Алатки
is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
F0493
Бренд Име:
Longzang
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти