.

.

New
100Pcs Шарени Виножито Хартија Торта Cupcake Облоги Печење Кифла Првенство Случај Партија

100Pcs Шарени Виножито Хартија Торта Cupcake Облоги Печење Кифла Првенство Случај Партија

DEN 66.00
DEN 101.76

Стока
Достапно.

100% нови и високо квалитетен Материјал : Greaseproof Хартија во Боја : Виножито боја на Секоја серија на стоки малку различна боја. Погоден за фурна, микробранова, пареа, готвење, замрзнување; масло на хартија првенство торта чаши, тенка висока температура, фурна печени, за Еднократна употреба торта калап за печење, која ја елиминира проблеми на чистење на мувла, прекрасна и дарежлив, многу практично Да се направи мала торта, кифла, исто така, направи чоколадо на дното на receptacle да го користите! Големина : 7* 5 * 3 CM(устата * дното * висина) Рамна дијаметар 7 CM Количина : 100 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 100 Pcs x Хартиените Чаши

Детали

Торта Алатки Тип:
Габи,
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
D13227
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Хартија
Свеж

Избор на клиенти