.

.

New
Трговија на големо /мало,бесплатен превозот,16 дупка срце облик Силика гел торта мувла мраз бикарбоната чоколадо мувла рачно изработени сапун мувла

Трговија на големо /мало,бесплатен превозот,16 дупка срце облик Силика гел торта мувла мраз бикарбоната чоколадо мувла рачно

DEN 263.00
DEN 345.60

Стока
Достапно.


*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Белешки
* Микс цел добредојдени.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини ,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/ UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
g
Бренд Име:
FANYI
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти