.

.

New
Мушка jade чипка стил Б Креативна декорација торта чипка силиконски калап за печење алатки

Мушка jade чипка стил Б Креативна декорација торта чипка силиконски калап за печење алатки

DEN 324.00
DEN 359.52

Стока
Достапно.


Име : Мушка jade чипка стил Б Креативна декорација торта чипка силиконски калап за печење алатки
Големина : 240*40*14mm
Тежина : околу 108g
Напомена : Овој производ користи висок квалитет на храна одделение силиконски материјали, безбедност и квалитет
Пред да ја купите фондан мувла од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, ви благодариме!

Детали

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
фондан
Свеж

Избор на клиенти