.

.

New
готвач Голема морска ѕвезда сапун мувла чоколадо Партија торта декорирање алатки DIY печење фондан силиконски калап F0428

готвач Голема морска ѕвезда сапун мувла чоколадо Партија торта декорирање алатки DIY печење фондан силиконски калап F0428

DEN 71.00
DEN 133.92

Стока
Достапно.


Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!
. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот метод
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат.Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај материјал : храна одделение силика гел објектот боја автоматски ќе испрати тип на производ : торта мувла, на моделирање алатка функција : двоен шеќер/чоколадно/глина/сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќа материјал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура - 40 степени - 230 степени
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се
задоволни. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас. Ние ќе брод на вашиот leavingaddress, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет.

Детали

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
FT-428
Тип:
Торта Алатки
Фабриката места:
Трговија на големо:
кориснички:
100% Храна одделение материјал:
Превозот Пратката:
Примена:
Употреба:
Направи:
Рејтинг на температура:
боја:
Свеж

Избор на клиенти