.

.

New
Трговија на големо /мало,бесплатен превозот, 8 дупка Силика гел торта мувла божиќ ѕвона мувла елка мраз бикарбоната 31.5*12.4*2cm

Трговија на големо /мало,бесплатен превозот, 8 дупка Силика гел торта мувла божиќ ѕвона мувла елка мраз бикарбоната 31.5*12.4*2cm

DEN 365.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.

Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Бренд : 100% нови
боја : испорачуваат по случаен избор
*За попуст : ако цел повеќе од 10pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !
Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
FANYI
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
31.5*12.4*2cm
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти