.

.

New
DIY Голема Санта Мраз сапун мувла чоколадна торта декорирање алатки DIY печење фондан силиконски калап F0433

DIY Голема Санта Мраз сапун мувла чоколадна торта декорирање алатки DIY печење фондан силиконски калап F0433

DEN 234.00
DEN 441.12

Стока
Достапно.

Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се
задоволни. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!
.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет.
Превозот метод
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај материјал : храна одделение силика гел објектот боја автоматски ќе испрати тип на производ : торта мувла, на моделирање алатка функција : двоен шеќер/чоколадно/глина/сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќа материјал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура - 40 степени - 230 степени
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Број На Модел На:
FT-433
Бренд Име:
ангелските крилја
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Фабриката места:
Трговија на големо:
кориснички:
100% Храна одделение материјал:
Превозот Пратката:
Примена:
Употреба:
Направи:
Рејтинг на температура:
боја:
Свеж

Избор на клиенти