.

.

New
Трговија на големо /мало,бесплатен превозот,11 дупка силика гел торта калап за печење мечка чоколадо рачно изработени сапун мувла 21.7*12.5*1.3 cm

Трговија на големо /мало,бесплатен превозот,11 дупка силика гел торта калап за печење мечка чоколадо рачно изработени сапун мувла

DEN 237.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.


Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Бренд : 100% нови
боја : испорачуваат по случаен избор Торта, леб, овошје желе, приготвена храна, чоколадо, мраз
Употреба : рерна, микробранови печки, фрижидери и други
*За попуст : ако цел повеќе од 10pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !
Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.

Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
21.7*12.5*1.3 cm
Бренд Име:
FANYI
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти