.

.

New
ShineLi Се Зголеми Во Облик На Торта Кифла Чоколади Cupcake Лагер Печење Првенство Калапи Книга

ShineLi Се Зголеми Во Облик На Торта Кифла Чоколади Cupcake Лагер Печење Првенство Калапи Книга

DEN 91.00
DEN 99.36

Стока
Достапно.


Нови Роуз Во Облик На Торта Кифла Чоколади Cupcake Лагер Печење Првенство Калапи
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Материјал : Храна Одделение Силиконски.
Овие секачи се идеални за употреба со фондан колачи,шеќер паста,petal паста, марципан diy готвење или занает глини.
Не-стап и обновливи
Фондан Торта Занает Алатки За Собирање.
Дијаметар : 3.6 cm
Максимална : 1.5 cm
Боја : Розева
Пакетот Вклучува :
1 PC 3 D Фондан Торта Cookie Чоколадо Мувла (без мало пакет)

Детали

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CIQ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
ShineLi
Тип:
Торта Алатки
Име:
ShineLi
Свеж

Избор на клиенти