.

.

New
невестата и младоженецот се држи букет и носи фудбал униформа љубов погледна смола фигурини торта topper свадба

невестата и младоженецот се држи букет и носи фудбал униформа љубов погледна смола фигурини торта topper свадба

DEN 634.00
DEN 974.40

Стока
Достапно.

Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.оваа радосна пар е наменета за да се постигне "touch down" на вашиот голем ден. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!
. Пакување : 1pc во хард-хартија кутија 4. Боја : Како на фотографиите, 3.Убаво стилизирана со исклучителна детали,
7.
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.whats App : +86 15167976322
5. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.

Детали

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Невестата & Младоженецот
Број На Модел На:
160410015
Материјал:
Смола
Свеж

Избор на клиенти