.

.

New
24pcs Wrappers Различни Тип Toppers Хартија Свадба Cupcake Wrappers И Toppers Розова За Деца Партија Свадба Декорација CT1040

24pcs Wrappers Различни Тип Toppers Хартија Свадба Cupcake Wrappers И Toppers Розова За Деца Партија Свадба Декорација CT1040

DEN 118.00
DEN 123.84

Стока
Достапно.


24pcs Wrappers Различни Тип Toppers Хартија Свадба Cupcake Wrappers И Toppers Розова За Деца Партија Свадба Декорација CT1040
DESCRPTION
Кој стил ви се допаѓа ,можете да оставите порака до нас. Ако не ,ние ќе испорака на вашите објекти по случаен избор ,ви благодарам многу, имаат убав шопинг време!
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : хартија, сунѓер
Обвивка е големина : 5cm(Дното дијаметар)
Ве Молиме Внимание :
1.Таа не содржи никакви чепкалки за заби во пакет. Печење чаши кои не се опфатени
2.Не се стави на декорации во рерна, што е направен на сунѓерот и не може да се спротивстави на висока температура!
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
Пакетот вклучува :
12pcs cupcake wrappers + 12pcs cupcake toppers, 24pcs целосно
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
Уживајте во вашиот добро време!

Детали

Шема:
Мустаќи,Шарени,Круна
Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Велигден
Број На Модел На:
CT1040
Материјал:
Картон
Тип:
хартија cupcake wrappers и toppers
Type2:
хартија cupcake wrappers розова
type3:
свадба чаша торта wrappers
Обвивка е големина:
5cm(Дното дијаметар)
Свеж

Избор на клиенти