.

.

New
Црна Акрилна Ветување за Љубов Торта Topper Свадба Торта Декорација Уникатен Свадба Партија Дизајн Украсување Алатки OH024

Црна Акрилна Ветување за Љубов Торта Topper Свадба Торта Декорација Уникатен Свадба Партија Дизајн Украсување Алатки OH024

DEN 268.00
DEN 383.04

Стока
Достапно.


Се враќа :
1. Ви благодариме за вашето разбирање.
Објектот спецификите Теми : Класичен Тема
Сезони : Пролет, Лето,Есен,Зима
Повод : Свадба, Булчински Туш
Категорија : Торта toppers
Стил : Класичен На Г-Дин&Г-Ѓа Тема
Материјали : Акрилик
Боја : Црна Тежина : Околу 20g
Големина : Стан. Ние ќе брод вашата објект во период од 3 до 7 дена по приемот на вашата исплата;
2. Ние обезбедуваме бесплатен гаранција од 5 дена по добивањето на вашиот објект. Целосна навремено враќање на средствата ќе бидат дадени по предметот се врати на нашиот место во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена. Ние ќе испраќате нови производ периодично. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме ни e-mail и вашиот е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден.
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме додадете нашата продавница на вашата омилена листа. Ние исто така нудиме замена или враќање на парите, но, превозот на трошоците мора да бидат платени од страна на купувачот.
Повратни информации и Преглед :
Драги пријатели, бидејќи ја вашата повратна информација е многу важно за нас, ние искрено ви посакувам да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. По добивањето на вашиот објект, ако најде точка скршени или недостаток, ве молиме контактирајте со нас и љубезно ни ги испратите слики, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем побрзо.

Детали

Повод:
Свадба & Ангажман
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
OH024
Тип:
Торта Toppers
Материјал:
Акрилик
боја:
Црна
Пакување:
opp
Стил:
Класичен Тема
Спецификација:
0.7-0.9M
Свеж

Избор на клиенти