.

.

New
50pcs Ласерски Сече Чипка Лозата Cupcake Обвивка Лагер Печење Куп Хартија за Свадба, Роденден Декорација Слободни Shippng

50pcs Ласерски Сече Чипка Лозата Cupcake Обвивка Лагер Печење Куп Хартија за Свадба, Роденден Декорација Слободни Shippng

DEN 524.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Ако вашата адреса е далечински (продолжен) дел од курирска компанија (DHL/UPS/ТНТ/Федекс), ние ќе ве информира за плати далечински услуга надоместокот кој се наплаќа од страна на курирска компанија. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
Сите е-мејл ќе бидат одговорени во рамките на нашите работното време (Пекинг време : 9 : 00-23 : 00). Далечински (продолжува) област може да се провери од курир на веб страницата. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето.15"(80mm)
Висина : 2"(50mm)
Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!
Ве молиме изберете боја ви се потребни, и порака до нас откако ќе ги купите, или боја ќе бидат испратени по Случаен избор.
Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда како подарок за нас, ви благодариме!. EMS времето за испорака е за 7-29 days.
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услугата се додека не се задоволни.
Топла Продажба 50 PCS Ласерски Сече Чипка Лозата Cupcake Обвивка Лагер Печење Куп Хартија за Свадба, Роденден Декорација Бесплатен Превозот
Тип : Партија Декорација
Technic : Ласерско Сечење
Материјал : 220g Бисер Хартија
Пакување : 50pcs/Торба
Големина : Дното Дијаметар : 2"(50mm)
Топ Diamter : 3.

Детали

боја:
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Денот на Таткото,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста
Бренд Име:
Fancylace
Шема:
Цвет
Број На Модел На:
cupcake wrappers
Материјал:
Хартија
Материјал:
бисер хартија
Големина:
50 x 80 x 50mm
логото:
Бесплатни дизајн, Прилагодени
Technic :
ласерско сечење
Пакување:
50pcs/торба
испорака:
ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост
начин на плаќање:
Western Union,Зачувам,Кредитна Картичка,Paypal
Употреба:
Партија Cupcake Wrappers Декорација
дизајн:
Cupcake Wrappers Декорација
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти