.

.

New
ijp0177 (Слободен Влошки) Жени Модерни Модели Цвет Парфем Етерично Масло Diffuser Pendant Ѓердан

ijp0177 (Слободен Влошки) Жени Модерни Модели Цвет Парфем Етерично Масло Diffuser Pendant Ѓердан

DEN 481.00
DEN 566.40

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
5pcs pendant, 2 парчиња pendant, 2 парчиња ѓердан, 3pcs ѓердан, 4pcs ѓердан, 5pcs ѓердан, 3pcs pendant, 4pcs pendant
Главниот Камен Боја:
Сребро.
Обликотшема:
Цвет
Број На Модел На:
ijp0177
Pendant Големина:
Solitaire
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Torques
Синџир Тип:
влакно
Стил:
Канцеларија/кариера
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Метал
Функција:
Solitaire
Свеж

Избор на клиенти