.

.

New
UKEN Змија Дизајн Мода Легура Лигавче Јака Ѓердан Ѓердан За Жените Изјава Torques Макси Златен накит & Сребрена Бои

UKEN Змија Дизајн Мода Легура Лигавче Јака Ѓердан Ѓердан За Жените Изјава Torques Макси Златен накит & Сребрена Бои

DEN 324.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Материјал : Алуминиумски
Големина : Периметар : 39cm, Висина : 5cm
Тежина : 120 Грама
Боја : Злато , Сребро.
Пакет : 1pc/1 opp вреќа.
Ве молиме имајте во предвид : Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа.
1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака за цел
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Ви благодариме за вашата поддршка !

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Бренд Име:
UKEN
Ѓердан Тип:
Torques
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
N4221
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
5cm
Обликотшема:
Геометриски
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Повик,Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
боја:
Злато , Сребро.
Тежина:
120 grams
ѓердан стил:
Ѓердан Neckalces
Ѓердан Стил 2:
Јака Ѓердани
Ѓердан Стил 3:
Изјава Ѓердани
Ѓердан Стил 4:
Torques
квалитет:
Добар квалитет
Свеж

Избор на клиенти