.

.

New
2018 Брендот Голф Облека Торба Мажите Црни Чевли Пакет Кеси Голем Капацитет Двојно-дек Облека Торба

2018 Брендот Голф Облека Торба Мажите Црни Чевли Пакет Кеси Голем Капацитет Двојно-дек Облека Торба

DEN 1747.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.


2018 Брендот Голф Облека Торба Мажите Црни Чевли Пакет Кеси Голем Капацитет Двојно-дек Облека Торба
Спецификација :
Број на модел : YWB005
Производство име : PGM Golf Облека Торба
Материјали : Најлон
Спецификација : 48*28*38cm
Пол : Мажи
Боја : Црна за вашиот избор
Тежина : околу 1,5 кг/парче
пакет : едно парче во тетрапак
Карактеристики : Врвен квалитет водоотпорен најлон golf облека торба ,двојно-дек Торба на главата и средината имаат пренослива опрема дизајн,убаво чувство голем капацитет, може да ги зачувате вашите голф чевли, кошули, крпа,голф капа, olf ракавици , ракави итн. може исто така како торба, како и hangbag неколку мали џебови, така што ќе може лесно да се класифицираат вашиот голф стоки

Детали

Тип на спорт:
Голф
Број На Модел На:
YWB005
Материјал:
Најлон
категорија:
Golf Облека Торба
Бренд Име:
CRESTGOLF
производство име:
Материјал:
Најлон
Спецификација:
17*12*79cm
боја:
Црна
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти