.

.

New
2 3/4 инчи (7cm) никел круг метал чанта рамка тока за каиш

2 3/4 инчи (7cm) никел круг метал чанта рамка тока за каиш

DEN 2880.00

Стока
Достапно.


За Нас :
ние си имаме свој фабрика, на сите производи и сите бои се во акцијата, можете да директен откуп.
2) Забелешка : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба.4%
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.
3)Ако ви треба Побрзо брзина, можете да изберете ПРОЗОРЦИ/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
4)Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест. тоа е реалната слика,нема гласачко место . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 5 дена. бидејќи ние сме производител, па ние може да ви обезбеди најдобрите производи и најниската цена, ние брод на стоките прогласи вредност 5 долари како подарок, ова може да се избегне данок . Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.
2) Доколку објектот се неисправни во 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Детали

боја:
Сребро.
Тип:
се справи со
Тежина:
16g
Бренд Име:
Rongxiao
Број На Модел На:
P847T
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти