.

.

New
10sets цинк легура метал голема верзија правоаголна светлина злато вклучите заклучување на модата хардвер торба додаток за заклучување за briefcase

10sets цинк легура метал голема верзија правоаголна светлина злато вклучите заклучување на модата хардвер торба додаток за заклучување

DEN 1243.20

Стока
Достапно.


Детали

боја:
светлината злато, пиштол боја
Број На Модел На:
zh25
Тежина:
15
Материјал:
Цинк Легура
Бренд Име:
nolvo светот
Тип:
Заклучување
боја:
светлината злато,пиштол боја
Свеж

Избор на клиенти