.

.

New
Трговија на големо 10* 6pcs 4/4 Виолина Крајот Јаже Опашка Виолина Дел

Трговија на големо 10* 6pcs 4/4 Виолина Крајот Јаже Опашка Виолина Дел

DEN 593.00
DEN 637.92

Стока
Достапно.


6pcs виолина крајот јаже опашка
Дизајниран за 4/4 големина виолина tailpiece
Направен од бакар главата и пластика, цврст и издржлив
Материјал : Бакар главата и пластика
Главната боја : Црна Овие 6pcs виолина крајот јаже опашка се направени од бакар главата и пластика, цврсти и издржливи, се дизајнирани за 4/4 големина на виолина.
Овие 6pcs 4/4 виолина крајот јаже опашка се големи виолина делови.
Опис :
6pcs виолина крајот јаже опашка
Дизајниран за 4/4 големина виолина tailpiece
Направен од бакар главата и пластика, цврст и издржлив
Голема виолина додаток
Материјал : Бакар главата и пластика
Главната боја : Црна
Големина : Прибл.
12.5 x 0.22 cm
Пакетот Вклучува :
6 x Виолина крајот јаже опашка

Детали

Материјал:
Гума
Бренд Име:
WOVELOT
Свеж

Избор на клиенти