.

.

New
Трговија На Големо 10* Златен Тон Метал Чанта Рака Украс Вртливата Snap Кука 5 Компјутери

Трговија На Големо 10* Златен Тон Метал Чанта Рака Украс Вртливата Snap Кука 5 Компјутери

DEN 330.72

Стока
Достапно.


Боја : Злато Тон; Стил : Чанта & Чанта
Големина : Медиум; Погоден за : Унисекс
Модел : Чиста;
Големина Тип : Редовна; Материјал : Металик
Пакет Содржина : 5 x Чанта Вртливата Snap Кука; Нето Тежина : 20g Оваа тока е и компонента и украс за чанти, packsack, ранец, итн.
Тоа карактеристики бронзени тонови на боја со метален материјал заврши.

Детали

Материјал:
Метал
Тип:
торба за пропелер
Број На Модел На:
нови пристигнување
Бренд Име:
WOVELOT
Свеж

Избор на клиенти