.

.

New
1 1/4 Античкиот Месинг Заврши D Прстени

1 1/4 Античкиот Месинг Заврши D Прстени

DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Нарачки Обработени навремено по уплатата примена.ви благодариме !
Контактирајте Со Нас
Ние се грижиме за сите на нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, ние ќе ви биде многу мило да ви помогне.
1 1/4" Античкиот Месинг Заврши D Прстени
Објектот наведени е Педесет (50) D Прстен, мерење 1.Ако имате прашања ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате !
2.
1 1/4" Античкиот Месинг Заврши D Прстени
1 1/4" Античкиот Месинг Заврши D Прстени
1 1/4" Античкиот Месинг Заврши D Прстени
.
Можете да изберете бои од никел ,злато , Антички Бронза и Gunmetal .
Превозот Во Светот На Превозот. но, за вашиот по секоја многу , можете да изберете една боја . Бесплатен Превозот ( од Страна на најголем дел од Објектите) време на Испорака
Кина Пост Воздух Mail : Зема 10 - 32 работни дена. За функционални производи во нашата продавница, ние бидете сигурни дека функциите се исти како и опис, но вистинската боја и форма може да изгледа малку поинаква од слики, бидејќи на техничкиот развој и производство на варијанса.
Услуга
1 .
Повратни информации
Ако сте задоволни со производи ,ние очекуваме можете да ме остави позитивен фидбек ,ако имате било каков проблем или да не биде задоволен со нив ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа . Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга, Ако треба, ве молиме
Контактирајте не директно ,Ние ќе ги нудиме на нашите цена за вас .

Детали

боја:
Античкиот Бронза, Злато, Никел
Тип:
прстен
Бренд Име:
Rongxiao
Материјал:
Метал
Тежина:
16g
Број На Модел На:
PC-398
Големина:
1 Inch
Свеж

Избор на клиенти