.

.

New
9mm 5pcs 10pcs Розово злато Позлата Покрие трговија на Големо Синџири Кеси Purses Рака Замена Справи со Додаток Hight Квалитет 1pcs

9mm 5pcs 10pcs Розово злато Позлата Покрие трговија на Големо Синџири Кеси Purses Рака Замена Справи со Додаток Hight Квалитет

DEN 475.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.


Информации за производот Име : В hain Количина : 1pcs 5pcs и 10pcs Синџир wideth : 9mm Боја : Роза злато Материјал : Железо Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

Детали

боја:
1pcs num1 120cm, 1pcs num1 130cm, 1pcs num2 120cm, 1pcs num2 130cm, 5pcs Num1 120cm, 5pcs Num1 130cm, 5pcs Num2 120cm, 5pcs Num2 130cm, 10pcs Num1 120cm, 10pcs Num1 130cm, 10pcs Num2 120cm, 10pcs Num2 130cm
Број На Модел На:
ZH100
Тежина:
140g
Тип:
синџир
Материјал:
Метал
Бренд Име:
nolvo светот
боја:
Роуз Злато
Свеж

Избор на клиенти