.

.

New
кутија алуминиум алатка случај 43*35*17CM магија реквизити датотека за складирање на Хард сметководствена кутија Рака Пиштол случај Заклучување Пиштол со пена

кутија алуминиум алатка случај 43*35*17CM магија реквизити датотека за складирање на Хард сметководствена кутија Рака Пиштол

DEN 1858.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.


Надворешни димензии : 440 * 360 * 180 мм Внатрешни димензии : 430 * 350 * 170mm
Тежина од 3,5 kg
Карактеристики :
1, боја : црна, сребрена
2, Ако вие не треба пена pls контакт со мене.Јас ќе ви даде off.
ако не се во контакт со мене. тогаш јас ќе испратам со пена

Детали

Тип:
се справи со
Број На Модел На:
LHJ-03
Материјал:
Алуминиум легура
Големина:
430*350*170MM
Свеж

Избор на клиенти