.

.

New
16mm Злато Hummer Вртливата Затворач и Г прстени Копче Прстен Hummer Тока за Каиш со прстени 100pcs/многу

16mm Злато Hummer Вртливата Затворач и Г прстени Копче Прстен Hummer Тока за Каиш со прстени 100pcs/многу

DEN 2112.00

Стока
Достапно.

Човекот-направени штета, се користи објектот не е прифатен.Парцела врати предизвикани од страна на погрешна адреса, нецелосни примачот име и купувачот не да ги собереш на ред е купувачот сопствената одговорност, и на поштенски нема да бидат вратени.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Не грижете се !
Можете да нарачате на нив еден многу по еден . За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Бесплатен превозот не значи дека нема поштенски трошоци, поштенски уште exsits. Пониска цена на големо количество. Ви благодариме!. Ние ќе ви одговориме брзо,и да ви даде задоволително решение.
Враќање & Наплата
1. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Плаќање и Шип документот
1.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние не гарантира испорака време на сите Меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е inpected. Ние го прифаќаме Рок на плаќање од страна на Зачувам/Alipay,исто Така, Paypal и Т/Т. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

боја:
Злато, Gunmetal
Тип:
кука
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
STH056
Бренд Име:
Rongxiao
Големина:
5/8''
Тежина:
10g
боја:
gunmetal
Големина:
5/8 inch ( 15mm ) inner width
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти