.

.

New
3 инчи( внатрешен дијаметар) метал Круг чанта рачка ,Круг Окцето, торба рачка

3 инчи( внатрешен дијаметар) метал Круг чанта рачка ,Круг Окцето, торба рачка

DEN 2256.00

Стока
Достапно.

И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.
Понудата Со Доверба!
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.0%
Враќање & Гаранција :
1) Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Материјал : Метал
Внатрешен дијаметар : 3 инчи (80mm фотографии)
Количина : 30 компјутери
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Забелешка : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 . Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни
повратни информации. тоа е реалната слика,нема гласачко место .
Испорака :
1) Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Детали

боја:
Злато, Сребро.
Тип:
се справи со
Тежина:
16g
Бренд Име:
Rongxiao
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Б-647
Свеж

Избор на клиенти