.

.

New
4.5 м/15ft Рекламирање Елка Гумени Божиќ Сводови За Декорација

4.5 м/15ft Рекламирање Елка Гумени Божиќ Сводови За Декорација

DEN 36000.00

Стока
Достапно.

Увозни давачки, даноци, цени и брокерските провизии,кои типично се собираат по испораката или пикап,се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред наддавање/купување за да се утврди она што трошоците ќе биде, и да се обезбеди објект што се купување е легална во својата земја.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање.Ruturn превозот цена е платена од страна на купувачот.Освен некои земји и APO или FPO адреси. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во нас во текот на периодот (и во оригиналното пакување, ако е можно).
За НАС
1.
Се Враќа&Наплата
1. Вие мора да му кажете ни дефект е и ни даде цел број.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува.

Детали

Број На Модел На:
SH-893883
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Големина:
4.5mWide or customized
Тип:
Гумени Божиќ Декорација
Материјал:
Силна стп оксфорд ткаенина обложени
Напон:
110V-120V/220-240V
Распределба:
компресор,sandbags,јажиња
Примена:
свадба,перформанси,турнеја,партии, клубови, паркови, игралишта за забава
Свеж

Избор на клиенти