.

.

New
BIOAOUA Ливчиња од Роза Суштината Вода Лице Тонери се Намали Порите Анти-Стареењето Белење Навлажнувачки Масло Контрола за Нега на Кожата Тонер 250ml

BIOAOUA Ливчиња од Роза Суштината Вода Лице Тонери се Намали Порите Анти-Стареењето Белење Навлажнувачки Масло Контрола за Нега

DEN 485.00
DEN 969.60

Стока
Достапно.


Ако не примате предметот по заштита на време, ние ќе го препрати или наплата за вас. Но, ако не одберете превозот метод, ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на ТТ, Western union, Moneygram и други како што е подолу. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа.Тоа обично треба за 30 до 60 дена, повеќе или помалку, за да вашата земја, руската Федерација, можеби е потребно повеќе од 60 дена; и Бразил некои пати треба повеќе од 90 дена.htm?type=KNOWLEDGE_BASE&help Id=71&language=en_US.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ја или наплата за вас.Превозот статус нема да се ажурира толку брзо, Тоа треба 5 до 10 дена да се ажурира.com/hall/cate Question.
Како да се провери наплата, можете да кликнете на овој веб https : //icshall.Ние не сме одговорни за царински давачки. Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби.
BIOAOUA Ливчиња од Роза Суштината Вода Лице Тонери се Намали Порите Анти-Стареењето Белење Навлажнувачки Масло Контрола за Нега на Кожата Тонер 250ml
Производ ефикасност :
Благотворно да се смири сува, груба стареење на кожата благотворно освежување на кожата зацврстување, навлажнувачки, негување на кожата, навлажнувачки,
масло се контролираат, намалат порите, заличи тен,нека кожата да ги апсорбира влага и исхрана, климатизација кожата, деликатна
кожата тесни, одржување на кожата на влага рамнотежа, подобрување на кожата грубост предизвикана од недостаток на влага сувост, подобрување
хидратација на кожата, ја враќа еластичноста на кожата, оставајќи ја кожата розова сјај сјајни, еластична прецизен стара слава
Употреба :
На чисто лице пред да го користите, да ги размачкаме еднакво на лицето, нежно масирајте додека се апсорбира
1.

Детали

Тип На Објект:
тонер
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Белење,Третман на Акни
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
250ml
Број На Модел На:
роуз тонер
Сертификат Број:
2016116536
сертификација:
GZZZ
Состојка:
Роуз вода
Пол:
Женски
Ефект:
Навлажнувачки,Белење,Анти-Стареењето
Погоден за:
сите типот на кожата,особено за сува кожа
Свеж

Избор на клиенти