.

.

New
(TPKHM-TK5150) боја копир тонер прашок за KYOCERA TK5141 TK5142 TK5143 TK 5150 5152 5153 5154 5140 5141 5142 5143 KCMY

(TPKHM-TK5150) боја копир тонер прашок за KYOCERA TK5141 TK5142 TK5143 TK 5150 5152 5153 5154 5140 5141 5142 5143 KCMY

DEN 4626.72

Стока
Достапно.

Бојата Небото е нашата продажниот оддел.
ОЕМ и ODM продукции се добредојдени. Врз основа на технолошките иновации, ние сме професионален тим кој е задолжен на технолошкиот развој, производен менаџмент, контролата на квалитетот и развој на пазарот. Just ask!
Со способност на 100 000pcs месечно, имаме 5 производствени линии за тонер касети, Една за не магнетни тонер касети компатибилен за такви Samsung итн. Ние ќе ги надмине вашите очекувања, со примена на нашите високи стандарди.
Имаме нашиот бренд име за тонер касети и инк-џет касети. Квалитетот на нашите компоненти можат да бидат тестирани и се покажа за време на нашето производство на готови производи. 2% животот тест за секоја серија на производи
5.02 C Y M
100% компатибилен со оригиналниот
Ние сме производител на тонер касети и мастило касети. 100% тестирани за секој производ на производната линија
4.
премиум боја копир тонер прашок за KYOCERA TK5141 TK5142 TK5143 TK 5150 5152 5153 5154 5140 5141 5142 5143 KCMY 1kg/торба/боја
модел за
кертриџ за употреба во боја пакување тип тонер
содржина
g/торба бруто
тежина
кг/вреќа TPKHM-TK5150-апарат TK-5150/5152/5153/5154
TK-5140/5141/5142/5143/5144
TK-5160/5161/5162/5163/5164
KYOCERA ECOSYS
M6035cidn/
M6535cidn/P6035cdn
ECOSYS M6030cdn/
M6530cdn/P6130cdn б.,
Три за магнетни тонер касети компатибилен за, како што се HP, Canon и сл. 100% суровини за проверка
3.
ОЕМ
во прав
во алуминиум
торба 1000 1.
Нашата компанија инсистира на бизнис целта на луѓето-ориентирани и тимска работа и филозофија на квалитет, соработка, иновација и интегритет.

Детали

боја:
c, m, y, k
Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Број На Модел На:
за KYOCERA TK5141 TK5142 TK5143
Функција:
оригиналниот
Обоени:
Yes
Тип:
бренд нови Оригинални тонер во прав
боја:
Б.К C Y M
Пакување:
во фолија торба
MOQ да го продаде:
1kg/торба/боја
Тип На Производ:
за KYOCERA ECOSYS M6035cidn M6535cidn P6035cdn M6030cdn M6530cdn P613
Категорија:
печатач потрошен материјал
За сертификација на:
Iso9001&Iso14001&CE&BV&STMC&RoHS
Место на Потекло:
Јапонија
за патрон кодови:
за KYOCERA TK 5150 5152 5153 5154 5140 5141 5142 5143
компатибилен кертриџ модел:
за KYOCERA TK5141 TK5142 TK5143
Свеж

Избор на клиенти