.

.

New
4 x 40g Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За HP Color Laserjet CP5225 CP5225n CP5225dn CP-5225dn H740A CE740A 307A Печатач

4 x 40g Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За HP Color Laserjet CP5225 CP5225n CP5225dn CP-5225dn H740A CE740A 307A Печатач

DEN 768.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Применливи модели : За HP принтер
H740 A CE740 A 307 A Color Laserjet CP5225/CP5225n/CP5225dn За КАНОН принтер
CRG322 C322
LBP9100/9500 C/9600 C

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),

Детали

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
HP,CANON
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други
Свеж

Избор на клиенти