.

.

New
Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции + Чипови За HP Laserjet CM 1015/1017 1015 1017 1025mfp 1017mfp СМ-1015 Q6000A 124A Печатач

Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции + Чипови За HP Laserjet CM 1015/1017 1015 1017 1025mfp 1017mfp СМ-1015 Q6000A 124A Печатач

DEN 825.00
DEN 1031.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Применливи модели : За HP принтер
Q6000 A(124 A) Q6001 A(124 A) Q6002 A(124 A) Q6003 A(124 A)
Color Laserjet 1600/1600 N/1600 LN/ 2600/2600 N/2600 LN/2605/
CM1015/1017 CM1025mfp/CM1017mfp За КАНОН принтер
EP107/307/707 CRG107/307/707
LBP5000/5100

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),
Answer : ___________________________ Note : 1 Сет Тонер + 1 Сет Чип (Б.К/C/M/Y секој 1 buc)

Детали

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
КАНОН,HP
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други
Свеж

Избор на клиенти