.

.

New
CB530 4 x 1kg/торба/Рефил боја Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За HP CM2320nf CM2320fxi LBP7200cd lbp7200cnd MF8350cnd

CB530 4 x 1kg/торба/Рефил боја Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За HP CM2320nf CM2320fxi LBP7200cd lbp7200cnd

DEN 8390.00
DEN 10487.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот боја копир тонер прашок за HP CM2320nf CM2320fxi LBP7200cd lbp7200cnd MF8350cnd
ТОНЕР КЕРТРИЏ МОДЕЛ :
CB530 Црна
CB531 Синозелена
CB532 Магента
CB533 Жолта
Се КОРИСТИ ЗА ЛАСЕРСКИ ПЕЧАТАЧ ЛИСТАТА : За HP Laser Jet CP2025/CP2025n/ CP2025dn/ CP2025x/ CM2320n/CM2320nf/ CM2320fxi
За Canon LBP7200cd/7200cnd Image Class MF8350cnd
БОЈА : Црна / Синозелена / Магента / Жолта
ПАКУВАЊЕ : Алуминиум Торба
ТОНЕР СОДРЖИНА G/ТОРБА : 4 x 1000g/торба/боја
КРСТОТ ТЕЖИНА КГ/ВРЕЌА : 4 x 1.2 КГ/ВРЕЌА/Боја
100% компатибилен со оригиналниот

Детали

Тип:
тонер во прав
Компатибилен Бренд:
HP,CANON
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Свеж

Избор на клиенти