.

.

New
MX3145 4x1kg/Торба Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции за Полнење За Остар MX 2301 2300 2700 3500 4500 3501 4501 2000 4100 4101 Печатач

MX3145 4x1kg/Торба Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции за Полнење За Остар MX 2301 2300 2700 3500 4500 3501 4501 2000 4100

DEN 13497.00
DEN 16871.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот
премиум боја ласерски тонери прав за остри MX 2301 2300 2700 3500 4500 3501 4501 2000 4100 4101 kcmy 1kg/торба/боја за кертриџ за употреба во боја пакување тонер
содржина
g/торба бруто
тежина
кг/вреќа MX-50
MX-31
MX-26
MX-27
MX-45
MX-2676 N За остри MX-2301/2301n/
2300 N/2700 N/3500 N/
4500 N/3501n/4501n/
2000 Л/4100 N/4101 N/
5001 N/MX2000 L б.к.
во
алуминиум
торба 1000 1.02 c 1000 1.02 м 1000 1.02 y 1000 1.02
100% компатибилен со оригиналниот

Детали

Тип:
тонер во прав
Компатибилен Бренд:
ОСТАР
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Свеж

Избор на клиенти