.

.

New
C350 4x1kg Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции за Полнење За OKIDATA OKI MC350 MC351 MC352 MC361 MC362 MC 350 351 352 361 362 Печатач

C350 4x1kg Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции за Полнење За OKIDATA OKI MC350 MC351 MC352 MC361 MC362 MC 350 351 352 361

DEN 13497.00
DEN 16871.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот
ласер во боја тонер прашок за OKIDATA OKI 43459376 MC350 MC351 MC 350 351 1kg/торба/боја Бесплатен превозот преку "Федекс" тонер
касети за употреба во боја тип пакување бруто
тежина
кг/вреќа димензија
/pc 43459376 За OKI MC350/351 б.к ОЕМ
прав во алуминиум
торба 1000 1.02 43459375 c 1000 1.02 43459374 м 1000 1.02 43459373 y 1000 1.02
100% компатибилен со origina

Детали

Тип:
тонер во прав
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
OKI
Свеж

Избор на клиенти