.

.

New
Висок Квалитет 1 x 1kg/торба Ласерски Црн Тонер Прашок за Полнење Колекции За Samsung ML1641 ML2241 ML1640 ML1642 ML-2240 ML 1640 1642 Печатач

Висок Квалитет 1 x 1kg/торба Ласерски Црн Тонер Прашок за Полнење Колекции За Samsung ML1641 ML2241 ML1640 ML1642 ML-2240 ML

DEN 1536.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот
црна ласерски печатач тонер прашок за Samsung ML1641 ML2241 ML1640 ML1642 ML-2240 ML 1640 1642 кертриџ 1kg/торба фабриката на продажба за употреба во боја пакување бруто
тежина
g/кеса димензии
/торба за сите samsung касети б.к во алуминиум
торба 1000 1.02
100% компатибилен со оригиналниот

Детали

Тип:
тонер во прав
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други
Свеж

Избор на клиенти