.

.

New
За 2017 за Samsung 407 CLT407 Тонер Прашок И Чип За CLP 320 CLP 325 CLP 325W Ласерски Печатач во Прав Вистински Топла Продажба

За 2017 за Samsung 407 CLT407 Тонер Прашок И Чип За CLP 320 CLP 325 CLP 325W Ласерски Печатач во Прав Вистински Топла Продажба

DEN 1195.00
DEN 1271.04

Стока
Достапно.


Опис на производот :
Модел : За Samsung CLT407
Компатибилен бренд : За Samsung
Боја : Црна,Цијан,Жолта,Магента
Тонер капацитет : секоја боја 45 G
Компатибилен печатач модел : За Samsung CLP-326/326 W/321 N/320/325/325 W, CLX-186/3186 N/3186 FN/3186 W/3185/3185 FN/3185 FW
Производот содржи:
1 шише 407 тонер прав (Црна)
1 шише 407 тонер прав (Цијан/Сина)
1 шише 407 тонер прав (Жолт)
1 шише 407 тонер прав (Магента/Црвениот)
1 buc 407 чип (Црна)
1 buc 407 чип (Цијан/Сина)
1 buc 407 чип (Жолт)
1 buc 407 чип (Магента/Црвениот)
1 buc маска
2 парчиња golve
Забелешки :
1.Појавата на тонер шише може да се разликува, но тоа не влијае на користењето.
2.Бидејќи секоја серија на тонер шише себе тежината е мала девијација на тонер прашок содржина грешка е во 2 G, припаѓа на нормален феномен.
3.Тонер прашок етикета може да не ги содржи сите модели, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
4.Различни бои, иста цена, Ако ви треба различни бои, ве молиме наведете во редот.

Детали

Тип:
тонер во прав
Бренд Име:
HISAINT
Број На Модел На:
CLT407
Компатибилен Бренд:
Samsung
Применливи Опрема:
Печатач
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes
Тип:
тонер во прав
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
CLT-407
Свеж

Избор на клиенти