.

.

New
Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За HP Color LaserJet CB530A 530 CP2025 CP2025n CP2025dn CP2025x CM2320n Печатач

Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За HP Color LaserJet CB530A 530 CP2025 CP2025n CP2025dn CP2025x CM2320n

DEN 8390.00
DEN 10487.52

Стока
Достапно.


започнете
крајот боја ласерски тонери прав за HP Laser Jet CP2025 CP2025n CP2025dn
ТОНЕР КЕРТРИЏ МОДЕЛ :
CB530 Црна
CB531 Синозелена
CB532 Магента
CB533 Жолта
Се КОРИСТИ ЗА ЛАСЕРСКИ ПЕЧАТАЧ ЛИСТАТА : За HP Laser Jet CP2025/CP2025n/ CP2025dn/ CP2025x/ CM2320n/CM2320nf/ CM2320fxi
За Canon LBP7200cd/7200cnd Image Class MF8350cnd
БОЈА : Црна / Синозелена / Магента / Жолта
ПАКУВАЊЕ : Алуминиум Торба
ТОНЕР СОДРЖИНА G/ТОРБА : 4 x 1000g/торба/боја
КРСТОТ ТЕЖИНА КГ/ВРЕЌА : 4 x 1.2 КГ/ВРЕЌА/Боја
100% компатибилен со оригиналниот

Детали

Тип:
тонер во прав
Компатибилен Бренд:
HP,CANON
Применливи Опрема:
Photocopier
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes
Свеж

Избор на клиенти